Добредојдовте во HAIPU

Добавувач на авто гумени делови.

ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС

Најкомплетни корејски автоделови во Кина.

 • Haipu Auto Parts Co., Ltd was found in 2003.Porfessioanl at Engine mount,strut mount and Stabalizer link.

  INTEX WENZHOU

  Haipu Auto Parts Co., Ltd е пронајдена во 2003 година. Порфесионал на монтирање на моторот, држач за потпора и врска за стабилизатор.

 • Haipu all natural rubber is from Thailand . Size will make as original.Test all goods before shipment.

  Саем во Франкфурт Шангај

  Haipu целата природна гума е од Тајланд.Големината ќе биде оригинална. Тестирајте ја целата стока пред пратката.

 • Haipu Auto Parts Co., Ltd was found in 2003.Porfessioanl at Engine mount,strut mount and Stabalizer link.

  Саем во Алжир

  Haipu Auto Parts Co., Ltd е пронајдена во 2003 година. Порфесионал на монтирање на моторот, држач за потпора и врска за стабилизатор.

Популарни

нашите производи

Постојат многу варијации на производи за избор.

HrpПрофесионална фабрика за делови за авто Rubebr

КарметРешението со целосен опсег на сите делови за корејска и јапонска моделска трговска компанија.

кои сме ние

Ruian Haipu Auto Parts Co., Ltd е основана во 1997 година, е техничка, професионална, стратешка и централна компанија која се концентрира на истражување и развој, производство и продажба на автомобилски гумени делови (вклучувајќи монтажа на моторот, монтажа на потпора и черупка за контрола на раката). компанијата инсистира на концептот на производот „постојано да се стремиме кон совршенство“, строго го следи висококвалитетниот производствен систем, за да обезбеди квалитетни производи за клиентите.

 • aboutimg
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner