Контактирајте не

RUIAN HAIPU AUTO PARTS CO., LTD

Адреса

16-9 индустриска област Хуајуан, Тангсија, Рујан, Жеџијанг, Кина PC: 325204

Е-пошта

Телефон

Продажба: +86 5776533173Мобилна /Whatsapp /Wechat: +86 137 7777 203

Часови

Понеделник-сабота: 8:15 до 17:30 часот

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја