Na kontaktoni

RUIAN HAIPU AUTO PJESË CO, LTD

Adresë

16-9 Zona industriale Huayuan, Tangxia, Ruian, Zhejiang, Kinë PC: 325204

Telefoni

Shitjet: +86 5776533173Celular /Whatsapp /Wechat: +86 137 7777 203

orët

E hënë-e shtunë: 08:15-17:30

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni